Gabinet Ginekologiczny Marek Kmieć

Gabinet Ginekologiczny Marek Kmieć

Jestem doświadczonym lekarzem ginekologiem, dla którego najważniejsze jest zdrowie i dobre samopoczucie pacjentek. Bogata praktyka zawodowa oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji sprawia, że zapewniam Państwu profesjonalną i fachową opiekę medyczną na światowym poziomie. Specjalizuję się w prowadzeniu ciąży, w leczeniu nadżerki macicy, grzybicy pochwy i innych chorób układu rozrodczego oraz w doborze najlepszej antykoncepcji.

Przeprowadzam profesjonalne badania cytologiczne, USG, kriopolizę i badanie piersi. Służę fachowym i pomocnym doradztwem. Mój gabinet jest czynny we wtorki i w czwartki w godzinach 15:30- 19:00. Zapraszam do rejestracji telefonicznej. Na hasło TWÓJ DOBRY LEKARZ oferujemy 5% zniżki na pakiet medyczny.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
16 Sierpnia, 2016

Pan doktor Kmieć uratował moją zagrożoną ciążę. Dzięki jego fachowości mam śliczną, zdrową córeczkę. Jak inaczej mogłabym jeszcze zaś

Magda 

Pan doktor Kmieć uratował moją zagrożoną ciążę. Dzięki jego fachowości mam śliczną, zdrową córeczkę. Jak inaczej mogłabym jeszcze zaświadczyć o tym, że to dobry lekarz?

5.0 5.0 1 1 Pan doktor Kmieć uratował moją zagrożoną ciążę. Dzięki jego fachowości mam śliczną, zdrową córeczkę. Jak inaczej mogłabym jeszcze zaświadczyć o tym, że to dobry

Kontakt

Oś. Oświecenia 55/16
31-619 Kraków
małopolskie

Telefon: 12 649-29-61, 601-471-808
www.marekkmiec.ginweb.pl

Lokalizacja

Nasze specjalizacje