Mobilny Gabinet Masażu Alicja

Mobilny Gabinet Masażu Alicja

Nazywa się Alicja Danelczyk. Jestem dyplomowaną masażystką. Ukończyłam Szkołę Policealna dla Dorosłych w Działdowie z tytułem technik masażysta. Miałam szczęście kształtować się pod okiem wspaniałych nauczycieli, którzy profesjonalnie i rzetelnie przekazywali nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale i pasję do tego zawodu.

Jestem managerem firmy COLWAY, która pozyskuje naturalne białko kolagenowe ze specjalnej hodowli ekologicznej ryby tołpygi. Produkty firmy COLWAY wykorzystuję na co dzień w pracy z klientem.

Nie kończę nauki wraz z końcem szkoły, lecz chcę rozwijać swoją pasję i zamiłowanie do zawodu.

Oferuję profesjonalne zabiegi na ciało i twarz. Do zabiegów używam wysokiej klasy balsamów, oliwek, kremów, firm takich jak COLWAY oraz HABYS. Chwile relaksu zapewnią również Państwu wysokiej klasy stoły, krzesło, kształtki, kliny firmy HABYS.

Dzięki Mobilnemu Gabinetowi Masażu “Alicja” mogą Państwo zrelaksować się w zaciszu domowym. Dojazd do klienta umożliwia przeprowadzenie zabiegu w miejscu zamieszkania. Przebieg masażu, jak i również efektywność niczym nie ustępuje zabiegom przeprowadzonym w salonach masażu. Różnica między stacjonarnym gabinetem a mobilnym jest taka że dojeżdżam na wskazany adres, a Państwo macie więcej czasu dla siebie.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiedni zabieg.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane