O nas

Zdrowie jest najważniejszą wartością, dlatego warto powierzyć je w dobre ręce! Doświadczony i dobry lekarz zapewni Ci specjalistyczną, kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną, odpowie na wszystkie dręczące Cię pytania oraz pomoże szybko i skutecznie powrócić do zdrowia. Opinie o lekarzach udzielane przez pacjentów są najbardziej wiarygodnym źródłem informacji, a ranking lekarzy na naszym portalu ułatwi Ci wybór tego najlepszego. Lekarze, których znajdziesz na naszym portalu zdobyli zaufanie swoich pacjentów poprzez skuteczność leczenia, indywidualne podejście do każdego przypadku, kompleksowość, serdeczność, a przede wszystkim zaangażowanie i zrozumienie.


Portal www.twojdobrylekarz.pl powstał aby ułatwić każdemu dostęp do specjalistycznych gabinetów lekarskich, szybki i łatwy kontakt w potrzebie.


Każdy z nas doskonale wie jak ciężko jest się dostać do specjalisty, problem z dodzwonieniem się do przychodni, długi czas oczekiwania na termin wizyty. A przecież ZDROWIE jest najważniejsze.
W takich sytuacjach większość z nas wchodzi w internet i szuka na własną rękę specjalisty. W naszym serwisie znajdziemy specjalistów z każdej dziedziny medycyny. Ponadto w każdym momencie możemy poczytać artykuły dotyczące np. tego w jaki sposób uchronić siebie i rodzinę przed grypą, czy warto stosować szczepionki przeciw grypie itp. Porady specjalistów i bezpośredni kontakt do nich – to jest to czego najczęściej szukają pacjenci i te wszystkie informacje znajdują w naszym serwisie.


Misją Portalu twojdobrylekarz.pl jest dostarczanie rzetelnych informacji jak dbać o zdrowie, jak zapobiegać chorobom i jak je leczyć oraz udostępnić bezpośredni kontakt do odpowiednich specjalistów.

Opinie o lekarzach

 ocena Pracownia Usług Psychologicznych Agnieszka Świątkiewicz
 ocena Pracownia Usług Psychologicznych Agnieszka Świątkiewicz
 ocena Gabinet Masażu Leczniczego Dla Dorosłych I Dzieci Bożena Chrzanowska