Piotr Grabek Rehab Koncept

Piotr Grabek Rehab Koncept

Celem Rehab Koncept jest kompleksowe podejście do pacjenta, szczegółowa informacja o jego problemie, dobranie najlepszej metody terapii i przede wszystkim skuteczność.
Bazujemy na koncepcji, wiedzy i badaniach światowych liderów rehabilitacji. Poprzez indywidualne podejście do pacjenta i wykonanie dokładnego badania funkcjonalnego możemy stwierdzić poziom uszkodzenia danej struktury oraz dobrać odpowiednią metodę do każdego etapu leczenia fizjoterapeutycznego.

Nieustannie poszerzamy swoją  wiedzę oraz kwalifikacje zawodowe,  uczestnicząc w szkoleniach,które są prowadzone przez międzynarodowe organizacje fizjoterapeutów. Techniki badania i leczenia którymi leczymy są przez te organizacje rekomendowane i mają szerokie zastosowanie w gabinetach terapeutycznych na całym świecie.
Oferuję szeroki wachlarz metod terapeutycznych, które zyskały uznanie i są stosowane na świecie od wielu lat: między innymi: Terapię Manualną szkoły niemieckiej, Medycynę Ortopedyczna Cyriax, PNF, Balkefors Ortopedic i wiele innych. Do naszych gabinetów Rehab Koncept zapraszamy pacjentów z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi, a także kontuzjowanych sportowców. Zapraszam Państwa do współpracy

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
17 Kwietnia, 2015

Konkretnie i na temat.

Asia 

Konkretnie i na temat.

5.0 5.0 1 1 Konkretnie i na temat.