Prywatny Gabinet Rehabilitacji Aniela Kuptel

Prywatny Gabinet Rehabilitacji Aniela Kuptel

Jestem doświadczona rehabilitantką i fizjoterapeutką, która prowadzi swój gabinet już od dwudziestu lat. Ukończyłam studia na AWF. Systematycznie biorę udział w licznych szkoleniach i kursach. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w najlepszych placówkach klinicznych. Najważniejsze jest dla mnie Państwa zadowolenie, komfort i zdrowie. Indywidualnie dobieram terapię do potrzeb pacjenta. Oferuję masaż leczniczy, masaż kręgosłupa i kończyn, masaż wyszczuplający, masaż limfatyczny, masaż relaksacyjny i przeciwobrzękowy.

Prowadzę rehabilitację w dyskopatii, rwie, w uszkodzeniu nerwu twarzowego, w cieśni nadgarstka, w zmianach zwyrodnieniowych i w ostrogach. Zajmuję się stawianiem baniek chińskich, japońskich i ogniowych. Pomagam złagodzić blizny po zabiegach operacyjnych. Zwalczam bóle głowy i kręcz szyi. Moje usługi cieszą się zaufaniem pacjentów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszam Państwa do współpracy.

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
29 Sierpnia, 2016

Do gabinetu Pani Kuptel dotarłm po trzytygodniowym okresie leczenia farmakologicznego, w tym tydzień w szpitalu, ze stwierdzonymi przepuklinami L3/4

Artur 

Do gabinetu Pani Kuptel dotarłm po trzytygodniowym okresie leczenia farmakologicznego, w tym tydzień w szpitalu, ze stwierdzonymi przepuklinami L3/4,L4/5,L5/S1 w stanie niepozwalającym na pionizację. Po czterech wizytach mogłem już chodzić, po sześciu prowadzić samochód. Dzięki fachowej, kompleksowej, a przede wszystkim skutecznej pomocy Pani Magister i jej współpracowników, jestem w stanie normalnie funkcjonować.

5.0 5.0 1 1 Do gabinetu Pani Kuptel dotarłm po trzytygodniowym okresie leczenia farmakologicznego, w tym tydzień w szpitalu, ze stwierdzonymi przepuklinami L3/4,L4/5,L5/S1 w stanie niepozwal