Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Gruszczyńska

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Gruszczyńska

Jestem lekarzem, który jest w trakcie specjalizacji z pediatrii. Oferuję wizyty domowe do dzieci na terenie Bydgoszczy i okolicznych miejscowości. Gwarantuję dyspozycyjność, indywidualne podejście do potrzeb rodziców i ich pociech oraz profesjonalną opiekę pediatryczną na najwyższym poziomie. Przeprowadzam kompleksowe badania lekarskie dziecka, uczę sztuki karmienia piersią oraz dokonuję pomiarów przyrostu masy ciała malca.

Doradzam w zakresie problemów z piersiami podczas karmienia, udzielam wskazówek w dziedzinie diety, pielęgnacji noworodka, szczepień ochronnych i odciągania i przechowywania pokarmu. Oferuję opiekę internistyczną nawet w weekendy i w święta po rezerwacji telefonicznej. Najważniejsze jest dla mnie zdrowie i samopoczucie moich pacjentów. Zapraszam!

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane
21 Listopada, 2016

Świetny, doświadczony lekarz.Wiele razy pani doktor pomogła i wyciągnęła z chorób moje dzieci.Jestem wdzięczna za leczenie bez antybiotyków,

Agnieszka 

Świetny, doświadczony lekarz.Wiele razy pani doktor pomogła i wyciągnęła z chorób moje dzieci.Jestem wdzięczna za leczenie bez antybiotyków, oczywiście jeżelu nie było takiej konieczności.Polecam tę lekarkę.

5.0 5.0 1 1 Świetny, doświadczony lekarz.Wiele razy pani doktor pomogła i wyciągnęła z chorób moje dzieci.Jestem wdzięczna za leczenie bez antybiotyków, oczywiście jeżelu nie było