Vitalsport&relax

Vitalsport&relax

Firma Vitalsport&relax specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie masażu i fizjoterapii oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych w tym, aqua fitness, nauka pływania

 

Gabinetu masażu oraz fizjoterapii-Gliwice Basen Neptun:

 

Oferujemy szeroki wachlarz usług masażu poczynając od klasycznego poprzez lecznicze. Korzystając z masaży leczniczych zaoferujesz sobie skuteczną pomoc w walce z dolegliwościami bólowymi. Wykonujemy Masaż: klasyczny, relaksacyjny, funkcyjny, izometryczny- poprzeczny, dla kobiet w ciąży, masaż bańką chińską. Każdemu zabiegowi towarzyszy zmysłowa uspokajająca muzyka. W gabinecie masażu również skorzystać można z usług fizjoterapeutycznych:

 

KINEZYTERAPIA (ćwiczenia dobrane do potrzeb pacjenta diagnostyka wad postawy, korygowanie wad postawy u dzieci, młodzieży, dorosłych ćwiczenia bierne, czynne, izometryczne, asymetryczne) Elementy terapii manualnej PNF.

 

Metoda McKenziego w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa ( dyskopatia krążków miedzykręgowych

 

TAPING REHABILITACYJNY- plastrowanie dynamiczne

 

REHABILITACJA (po udarach, wylewach, złamaniach kości, skręceniach, zwichnięciach, przy bólach kręgosłupa, mięśni i stawów)

 

W Ofercie dla firm przygotowaliśmy:

 

WORK SITE – MASSAGE– MASAŻ W BIURZE

Jest to krótki (15-20 min.) masaż wykonywany na specjalnym krześle, w miejscu pracy przez ubranie. Powstał z myślą o ludziach wykonujących długotrwałą pracę siedzącą. Fotel do masażu zaprojektowany jest tak, że siedząca na nim osoba jest oparta przednią częścią ciała, co pozwala na rozluźnienie masowanych partii. Masażysta zaś wykorzystując elementy terapii manualnej, stretchingu i akupresury skupia się na karku, kręgosłupie, ramionach, przedramionach oraz nadgarstkach.

 

Masaż w biurze – Work-site Massage to:

Bezpieczeństwo – przed każdym zabiegiem przeprowadzony jest wywiad w celu oceny stanu zdrowia i wykluczenia przeciwwskazań do masażu

Komfort – technika nie wymaga odrębnego pomieszczenia, wykonywana bez zdejmowania ubrania i bez użycia środków poślizgowych

Skuteczność – odpowiednio dobrane ruchy i nacisk pozwalają na szybkie osiągnięcie rozluźnienia oraz powrót sił witalnych, masaż zwiększa efektywność i wydajność pracowników

 

REHABILITACJA W WODZIE BASEN NEPTUN

Pracujemy również z osobami niepełnosprawnymi w wodzie wykorzystując Środowisko wodne dzięki swoim właściwościom fizycznym stanowi atrakcyjne miejsce do prowadzenia rehabilitacji. Wypór hydrostatyczny powoduje pozorną utratę ciężaru ciała nawet o 90%. Takie warunki odciążenia umożliwiają ćwiczenia osobom z obniżoną siłą mięśniową po urazach, udarach i operacjach. Ciepła woda wpływa na rozluźnienie mięśni oraz pobudzenie układu nerwowego. Ruch strumienia wody to energia, kiedy napotka na swej drodze ludzkie ciało opływa je wykonując mikromasaż. Natomiast opór wody można skutecznie wykorzystać przy ćwiczeniach wzmacniających mięśnie.

W ramach rehabilitacji w wodzie oferujemy: gimnastykę ogólno usprawniającą. Usprawnianie z wykorzystaniem metody Bad Ragaz Ring.

Jesteśmy w stanie również dojechać do ośrodka w celu przeprowadzania zajęć w wodzie z osobami niepełnosprawnymi.

 

MASAŻ I REHABILITACJA Z DOJAZDEM DO PACJETA NA TERENIE GLIWIC DOJAZ GRATIS!

Wykorzystując mobilny sprzęt do rehabilitacji oraz sprawność i wiedzę terapeuty, jesteśmy w stanie pracować z pacjentem w jego miejscu zamieszkania gdzie jest to na pewno bardzo komfortowe i ekonomiczne dla naszych pacjentów.

 

ZAJĘCIA AQUA FITNESS

BASEN NEPTUN , UL. DZIONKARZY GLIWICE-SOŚNICA środa, piątek godz. 20:00

BASEN MEWA UL. Mewy 36 GLIWICE wtorek, czwartek godz. 20:00

To ciesząca się coraz większą popularnością forma ćwiczeń i treningu w wodzie w rytm muzyki, która gwarantuje bezpieczny i atrakcyjny rodzaj grupowej aktywności fizycznej. Sprawia, że wysiłek to przyjemność dzięki wyjątkowym właściwościom wody w łatwy sposób można spalić kalorie, wzmocnić całe ciało i poprawić sylwetkę. Woda ułatwia wykonywanie ćwiczeń, które dla wielu bywają niemożliwe do zrobienia na sali. Nie obciążają kręgosłupa, stawów, więzadeł ani ścięgien .Regularny trening ma działanie prozdrowotne. Adua fitness poprawia kondycję, siłę, wytrzymałość, szybkość i gibkość jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, z niską sprawnością ruchową, a także dla osób z wysoką sprawnością fizyczną.

Nie potrafisz pływać? Nie ma żadnego problemu! Aqua Fitness nie wymaga takich umiejętności. W trakcie zajęć wykorzystywane są różne przybory jak pasy wypornościowe, a także te zwiększające opór, co wpływa na atrakcyjność i efektywność zajęć (makarony, hantle piankowe). Jesteśmy w stanie również dojechać do ośrodka w celu przeprowadzania zajęć aqua fitness w pensjonatach, hotelach, ośrodkach sportowych, placówkach rehabilitacyjnych.

 

NAUKA PŁYWANIA

BASEN NEPTUN , UL. DZIONKARZY GLIWICE-SOŚNICA

Prowadzimy zajęcia nauki pływania dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, pracujemy w bardzo małych grupach do 5 osób, co wpływa na lepszą, jakość prowadzonych zajęć.

 

MASAŻ / FIZJOTERAPIA / NAUKA PŁYWANIA

Specjalista fizjoterapii: Kaszubski Patryk

Instruktor nauki pływania

Instruktor OM AQUA FITNESS

RATOWNIK WOPR

Tel. 791 269 614

 

AQUA FITNESS / NAUKA PŁYWANIA:

Specjalista fizjoterapii: Justyna Banik

Instruktor OM AQUA FITNESS

Instruktor Nauki Pływania

RATOWNIK WOPR

Tel. 788 057 698

HONORUJEMY SODEXO FLEXI PASSORAZ OK SYSTEM! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 

Dodaj swoją opinię.

Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane